fbpx

GOFREAK

gofreak gofry nowe restauracje we wrocławiu

Czy jest tu ktoś kto nie zna pysznych gofrów serwowanych przez przesympatyczną ekipę z Gofreakowego foodtrucka? Za nimi już 5 sezonów karmienia nas swoimi goframi, a przed nimi… stacjonarny lokal w centrum:

W lokalu oprócz całodniowego dostępu do naszych klasyków streetfoodowych na słodko i słono, chcemy wprowadzić pełne propozycje śniadaniowe, w których gofry będą grały główną rolę. Zaproponujemy również zestawy lunczowe. Postaramy się przekonać jeszcze więcej osób do naszych gofrów wytrawnych, to one będą rządziły w lokalu, zupełnie odwrotnie niż w foodtrucku. Wszystko dopełnimy pyszną kawą i napojami domowej roboty. Chcemy, aby gofreak na Św. Antoniego 27 był miejscem do którego przyjdziesz na wartościowe, pełne warzyw i owoców śniadanie. W którym popracujesz z komputerem popijając kawę ze słodkim gofrem lub naszym ciachem. Nie planujemy popisywać się kulinarnymi sztuczkami. Zrobimy to co do tej pory, czyli teoretycznie prosty produkt jakim jest gofr podamy domowo, ale niebanalnie, uczciwie i smacznie. Taki jest plan.

GOFREAK
św. Antoniego 27

MENU: na miejscu
FACEBOOK: KLIK!
INSTAGRAM: KLIK!


DATA OTWARCIA: soon
KUCHNIA: gofry


Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Może Ci się też spodobać...