fbpx

ZORZA CAFE

zorza cafe nowa kawiarnia na grunwaldzie wrocław

Na Placu Grunwaldzki w parterze sedesowców wystartowała nowa kawiarnia.

W budynu Fandom przy placu Grunwaldzkim 6 goszczą przeróżne inicjatywy ukierunkowane artystycznie i prorozwojowo. Znajdziemy tam studio zajmujące się ceramiką, grupę trenerów jogi, badaczy nietoperzy, architektów czy przestrzeń coworkingową. Jednym z takich podmiotów jest Von Schpargau, w którym sprzedawane są meble i sprzęty vintage. Pod swą nieobecność zarządzający tym punktem udostępnili go, aby mógł pełnić funkcję kawiarni.

W doborze odpowiednich ziaren pomogli eksperci z Cafe Rozrusznik. Klimat Zorza Cafe utrzymany jest w stylu retro, a jej wnętrza kojarza się z nostalgicznym „dużym pokojem” z dzieciństwa. Na stolikach znajdziemy czasopisma z lat 60-90, tj. „Fantastykę”, „Bajtka’, „Relax” czy „Szpilki”.

ZORZA CAFE
Plac Grunwaldzki 6

MENU: soon
FACEBOOK: KLIK!
INSTAGRAM: KLIK!


DATA OTWARCIA: 04.11.2019
KUCHNIA: kawiarnia


Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Może Ci się też spodobać...